Медіа

Поліщук Марина Едуардівна

Соціально-психологічна служба школи

Практичний психолог вищої категорії Поліщук Марина Едуардівна

Напрямки роботи соціально-психологічної служби:

• просвіта;
  • психологічний супровід;
  • консультування;
  • профілактична робота;
  • психодіагностика;
  • психокорекція.

Разом з педагогічним колективом ми дбаємо про соціальний розвиток кожної дитини зокрема, і навчального закладу загалом, з урахуванням людського фактору, створення сприятливого психологічного клімату, налагодження широкої плідної співпраці учнів, учителів, батьків. «Пізнай себе» – закликали древньогрецькі філософи. І через багато століть ми схвалюємо прагнення людини до самопізнання і пізнання інших. «Ти маєш право знати про себе більше», – нагадуємо нашим учням, адже вони мають усвідомлювати неповторність власної особистості і цінність людських взаємин.

Здійснюємо психологічний супровід, спрямований на те, щоб людина повірила у свої сили, серцем відчула істину, красу і добро. Враховуючи принципи гуманістичної педагогіки, дбаємо про тактику особистісно орієнтованої взаємодії. Сприйняття дитини, визнання її особистості – це є провідним фактором нашої діяльності. Уважно ставимося до запитів усіх учасників навчально-виховного процесу: учнів, учителів, батьків. Пропагуючи психологічну грамотність у стосунках батьки-діти, намагаємося допомогти батькам зрозуміти труднощі виховання і подолати проблеми. А головним девізом нашої роботи лишається на все життя: «Не пошкодь душі!»